Strona Główna arrow Szkolenia arrow Szkolenia Otwarte Akasha   english   german   czech
i Ty możesz widzieć bez okularów!
Menu główne
Strona Główna
O Nas
Terminarz
Szkolenia
Chodzenie po rozżarzonych węglach
Galeria Sztuki
Wydawnictwo
Kącik przyjaciół
Ogłoszenia
Mapa serwisu
e-Sklep
Gościmy
Odwiedza nas 73 gości
Galeria Sztuki
Galeria Akasha
Nasze czasopisma
 4_elixiry.gif
 Ezoteryk
 Psychologia w Biznesie

 
Impresariat Akashy
Popularne
e-Wróżka 
Terminarz 
Antystres - BATna stres 
Praktyk NLP 
Firma Szkoleniowa Akasha 

Kontakt:
akasha@akasha.com.pl
Tel: (12) 656 16 52
Tel kom: 602 235 979
[więcej]
Szkolenia Otwarte
Sztuka świadomego widzenia
szkoła widzenia Sztuka Świadomego Widzenia -  w czasie podstawowego kursu Korekcji Wad Wzroku: sprawdzisz skuteczność ćwiczeń, psychotechnik i innych sposobów szybkiego odzyskiwania dobrego wzroku,
Czytaj całość
 
Joga dla Twoich Oczu
W czasie warsztatów można dobrze wypocząć i nauczyć się podstawowych umiejętności z zakresu reedukacji widzenia. Już w czasie zajęć uzyskasz praktyczną poprawę wzroku, a także nauczysz się, jak zmienić nawyki widzenia, by zachować zdrowe oczy na długie lata.
Czytaj całość
 
Koloroterapia i wzrok
Szczególną uwagę na kursie zwrócimy na metody pracy z kolorami, możliwości, jakie daje koloroterapia, powiązania i wpływ barw na psychikę, a tym samym i na wzrok. Pokażemy także jaki jest wpływ kształtów na widzenie i stan psychiczny, i jak tą wiedzę można wykorzystać do aranżacji wnętrz, a włączając do treningu widzenia przyspieszyć proces poprawy wzroku.

Czytaj całość
 
Kontrolowana Samoregulacja Organizmu w terapii widzenia
rusz_1.jpgTen kurs to propozycja zarówno dla osób, które jeszcze nie uczestniczyły w treningach widzenia, jak i dla tych, które znają już podstawowe ćwiczenia, ale chciałyby poznać sposób, pozwalający na trening mentalny, odbywający się w czasie, gdy równocześnie zajmujemy się czymś innym..
Trening bez treningu? To możliwe dzięki metodzie KSRO.
Czytaj całość
 
Komputer i wzrok
notebook8.jpgProfilaktyka bólu oczu przy komputerze
Autorski program szkoleniowy Siergieja Litwinowa
Na szkoleniu - jeśli ćwiczenia są poprawnie wykonywane - już w trakcie zajęć zauważalna jest poprawa ostrości widzenia!
Czytaj całość
 
Wideokonsultacje z Siergiejem Litwinowem
siergiej_skype.jpg Wykorzystaj nowe technologie!
Teraz możesz nie wychodząc z domu zadać wszystkie nurtujące Cię pytania, przypomnieć sobie, jak wykonać ćwiczenie, o którym przeczytałeś w książce, albo pochwalić się swoimi sukcesami i zapytać o kolejne kroki ku lepszemu widzeniu!
Czytaj całość
 
Psychologia przestrzeni i wzrok
przestrzen.jpgZapraszamy na warsztaty dotyczące relacji pomiędzy odległością, kierunkami spojrzenia a psychosomatyką.
Czytaj całość
 
Wreszcie widzę - bez okularów
Ćwiczenia wzrokuByłeś na kursie i chcesz sobie przypomnieć ćwiczenia? Zastanawiasz się nad udziałem w kursie korekcji wad wzroku albo wczasach z treningiem wzroku i chciałbyś najpierw w pigułce dowiedzieć się, na czym polega metoda Siergieja Litwinowa?
Czytaj całość
 
ABC NLP
nlp_art.jpgSłyszałeś o NLP? Intryguje Cię, jakie możliwości się w nim kryją? Chciałbyś doświadczyć zmian zachodzących dzięki procesom NLP zanim zdecydujesz się na udział w  pełnym szkoleniu Praktyk NLP? Skorzystaj z jednodniowego szkolenia w pigułce!

Czytaj całość
 
Portret psychologiczny wg Tarota i NLP
kartatarota1.jpgPoznanie własnego portretu psychologicznego pozwala doznać czegoś w rodzaju Katarsis - Oczyszczenia. Nagle pewne sprawy stają się dla nas jasne i oczywiste. Zdecydowanie łatwiej jest pracować nad sobą, wiedząc na swój temat tyle, ile pokazuje portret.
Czytaj całość
 
Praktyk NLP
- Procesy komunikacyjne w kreowaniu osobowości.
Po
wiedz nam, CO chcesz ZMIENIĆ - my podpowiemy JAK to zrobić.
Zapraszamy szczególnie właścicieli firm, kierowników działów, trenerów i osoby pracujące z większymi zespołami ludzi.
Czytaj całość
 
Master NLP i procesy komunikacyjne w kreowaniu osobowości
Master NLP jest treningiem, po którym każda technika stanie się jeszcze skuteczniejsza a przy tym bardziej naturalna i subtelna. Zyskasz umiejętność całościowego i spójnego zarządzania zmianami w dowolnym aspekcie swojego życia i kreowaniu relacji z innymi.
Czym się różni Master NLP od kursu podstawowego NLP?
Czytaj całość
 
NLP - nauka przez praktykę - wykład otwarty
Neurolingwistyczne Programowanie to zbiór metod, których stosowanie, jak twierdzą Mistrzowie NLP, przynosi wymierne korzyści w życiu zawodowym i prywatnym. Ale w jaki sposób wprowadzić techniki NLP w życie? Sposobów pewnie jest tyle, ile samych technik NLP, a może i więcej...

Czytaj całość
 
Doskonalenie metod zarządzania
Szkolenie przeznaczone dla Prezesów i Członków Zarządu oraz Kadry Kierowniczej ma na celu wprowadzenie najnowszych trendów w kierowaniu zespołami ludzkimi i doskonalenie umiejętności zarządzania. 

Czytaj całość
 
Budowanie ETYCZNYCH relacji w zespole na zasadzie Empatycznej Asertywności TM
Wiesz czym się różni komunikacja empatyczna od tej, z która się spotykamy na co dzień?
Dlaczego jedni potrafią porozumieć się z nawet najbardziej nielubianymi przez siebie osobami, gdy jest taka konieczność, a inni nawet w rozmowie z najbliższymi wszystko zdobywają przez wymuszanie i agresję?
Czytaj całość
 
Skuteczna sprzedaż czyli jak wykorzystać ukryte sugestie reklamowe
w codziennej komunikacji z klientem

Dwudniowe szkolenie dla kierowników zespołów pracowniczych mających bezpośredni kontakt z klientem pozwoli rozwinąć umiejętność dyskretnego reklamowania dodatkowych usług w trakcie obsługi klienta.

Czytaj całość
 
Język ciała i niewerbalna komunikacja
Twoje ciało to głos, który mówi zawsze 
i lepiej, jeżeli wiesz o czym mówi, 
a tym samym rozumiesz siebie...

Słowo, gest, ton głosu, mimika, sposób poruszania się i pozycja w przestrzeni - są to bodźce znacząco wpływające na przebieg rozmów i kształtujące relacje z innymi osobam.
Czytaj całość
 
Fundamenty Przywództwa
Celem szkolenia jest wprowadzenie do serii warsztatów, kształtujących nowoczesną postawę przywódcy - lidera w zespole. Najnowsze strategie komunikacji pozwolą zarządzać bez przemocy i wywierania nacisków, z zachowaniem pełni szacunku wobec siebie i podwładnych. Warsztat ma również na celu określenie osobistych kierunków samodoskonalenia i wskazanie obszarów kolejnych szkoleń, które będą rozwinięciem każdej z poniższych pięciu stref zarządzania.

Czytaj całość
 
Pozafinansowe motywowanie zespołu
i komunikacja strategiczna

Każdy manager lub szef firmy zadaje sobie pytanie, dlaczego SAME nagrody finansowe działają na krótką metę i długofalowo najczęściej nie przynoszą spodziewanego rezultatu, a co więcej znacznie obniżają rentowność działania Firmy i morale zespołu. Czasem nawet działają demotywująco i budują roszczeniową postawę.
Czytaj całość
 
Antystres - Zarządzanie przez emocje
NLPWszyscy wiedzą, że stres jest powszechny i towarzyszy każdemu! Niekontrolowany stan stresu jest destrukcyjny i prowadzi do powstania wielu chorób psychosomatycznych! Ale osoby, które umieją nad nim panować, wykorzystywać jego potencjał, dostrzegają ukryte w stresie nowe możliwości, by zmobilizować się do działania!
Czytaj całość
 
Szkoła Hipnozy i Samouzdrawianie metodą KSRO
Siergiej Litwinow, Hipnoza i KSR
Umożliwia rozpoznawanie "kodu wejściowego", daje umiejętność relaksacji i sterowania swoim zachowaniem oraz  fizjologicznymi reakcjami a także poznanie powiązań psychosomatycznych.
Czytaj całość
 
Kontrolowana Samoregulacja Organizmu - KSRO
KSR_bol_glowy.jpgNasze ciało jest doskonałym mechanizmem nastawionym na przetrwanie w każdych warunkach. W chwilach, gdy nie dbamy o jego ekologię  zaczyna chorować.
Czytaj całość
 
Komunikacja w związkach
Komunikacja w rodzinieZapracowany mężu! Zdesperowana żono! Nadchodzi rewolucja w terapii rodzinnej! Sprawdzone metody programowania neurolingwistycznego nareszcie w służbie Twojej rodziny! Czyli między innymi jak sprawić, by...
Czytaj całość
 
Shiatsu - masaż terapeutyczny i akupresura
punkty_shiatsu_www.jpgJapońska sztuka masażu punktowego, współcześnie uznana i potwierdzona naukowo, oparta na tradycyjnym masażu amma (od 1955 zatwierdzona przez japońskie Ministerstwo Zdrowia). 

Masaż robiony jest poprzez uciskanie opuszkami kciuków szlaków energetycznych zwanych meridianami i bazuje na instynktownym odruchowym zachowaniu, polegającym na rozcieraniu bolesnych punktów. Tworzy system szybkiej skutecznej terapii przy wielu schorzeniach.
Czytaj całość
 
Zdrowy kręgosłup kluczem do zdrowia
pawel_i_pacjent2.jpgTygodniowe wczasy dla osób mających dolegliwości bólowe kręgosłupa, z wadami postawy, narażonych na nadmierne obciążenia kręgosłupa oraz chcących profilaktycznie zadbać o jego stan.

Czytaj całość
 
Inicjacje Reiki
reiki.gifReiki jest najprostszą naturalną metodą uzdrawiania, jaką znam. Jeśli czyjeś kanały energetyczne są raz otwarte przez Mistrza Reiki, ta energia będzie naturalnie przepływać przez jego ręce. Zachowuje umiejętność kanalizowania energii przez resztę swojego życia.

Czytaj całość
 
Kronika Akashy
Chcę być informowany o nowościach i promocjach.
Imię:
E-mail:
Posłuchaj wywiadu
Audycja z Siergiejem Litwinowem w radiu Czerwona Pigułka.
raczka.gif
Pobierz >>> (92MB)
i poleć znajomym.
Akceptujemy kupony
logo_bonus.jpg
Lyoness
Reklama


Dla Klimatu - Przeciw  Ubóstwu

Copyright Akasha Sp. z o.o.
Advertisement