Strona Główna arrow Wydawnictwo arrow Nasze artykuły Akasha   english   german   czech
i Ty możesz widzieć bez okularów!
Menu główne
Strona Główna
O Nas
Terminarz
Szkolenia
Chodzenie po rozżarzonych węglach
Galeria Sztuki
Wydawnictwo
Kącik przyjaciół
Ogłoszenia
Mapa serwisu
e-Sklep
Gościmy
Odwiedza nas 4 gości
Galeria Sztuki
Galeria Akasha
Nasze czasopisma
 4_elixiry.gif
 Ezoteryk
 Psychologia w Biznesie

 
Impresariat Akashy
Popularne
e-Wróżka 
Terminarz 
Antystres - BATna stres 
Praktyk NLP 
Firma Szkoleniowa Akasha 

Kontakt:
akasha@akasha.com.pl
Tel: (12) 656 16 52
Tel kom: 602 235 979
[więcej]
Nasze artykuły
Potęga zakazów i nakazów
Prowadząc szkolenia z komunikacji lub hipnozy zauważyłem, że większość trenerów na pierwszych lekcjach podaje prostą zasadę:
„Wyobraźnia nie słyszy słowa NIE! - więc wszystkie komunikaty mają być sformułowane pozytywnie i mają wywołać sugerowane emocje lub stany świadomości".
Czytaj całość
 
Czym jest NLP?
Czym jest lub nie jest NLP (neurolingwistyczne programowanie) - o tym dyskutują wszyscy od chwili powstania tej wspaniałej metody analizy i powielania sposobów postępowania osób które robią coś doskonale. Rozmowa z klientem lub z własnym dorastającym dzieckiem, umiejętność szybkiego uczenia się prowadzenia samochodu lub natychmiastowa likwidacja dolegliwości, tworzenie dzieł sztuki lub zarządzanie partią - to są umiejętności, które można rozwinąć u każdego przeciętnego człowieka. Język, którego używamy formułując nasze myśli - odzwierciedla przekonania. Zmieniając język możemy dojść do zmiany przekonań.
Czytaj całość
 
Czym się różni Reiki od Bioenergoterapii
W czasie wspólnych warsztatów z Mistrzynią Reiki Mari Hall, w których uczestniczyłem jako jeden ze współprowadzących, zdarzyła się pewna sytuacja, która zmusiła mnie do przewartościowania mojego podejścia do nauki i praktyki w świecie subtelnych energii.
Czytaj całość
 
Fitness oczu
Żyjemy w erze elektronicznej, otaczają nas ekrany telewizorów, komputerów, notebooków, telefonów komórkowych, małe ekraniki zegarków. Poruszamy się po świecie wirtualnym natężając nieustannie wzrok, aby wybrać odpowiednią ikonę na pulpicie. Nasze oczy ciężko dla nas pracują, najpierw w pracy, a potem w domu przed telewizorem lub komputerem. 
Czytaj całość
 
Biodoktor
Zadbaj o oczy
Moja babcia opowiadała, że w czasach młodości jej babci kobiety przekazywały dziewczętom tajemnice, co powinny robić, by podobać się mężczyznom. Uważały, że nic tak nie przyciąga wzroku mężczyzny jak promienny blask w oczach kobiety.
Czytaj całość
 
Poprawić wzrok...
Chciałabym niezwłocznie podzielić się z Wami moją radością. "Od 40 lat noszę okulary cylindryczne - ostatnio 3 pary: do dali +2 cyl +1, do komputera +2/+3 i cyl +1 ( dwuogniskowe) i do czytania +3,5, cyl.+1.
Po 2 dniach kursu z P. Siegiejem nie mogłam korzystać z żadnych okularów, które posiadam.
Czytaj całość
 
Paradoksy widzenia
Coraz częściej zdajemy sobie sprawę, że w naszej współczesnej cywilizacji obrazkowej wzrok odgrywa dominującą rolę i staje się podstawowym narzędziem komunikacji.   Patrzymy, widzimy, rozumiemy.
Czytaj całość
 
Magia NLP
Manipulacja? Magia?
Coś, czego trzeba naprawdę się bać?
Czytaj całość
 
Dla siebie zdefiniowalem NLP jako
Sposób poznawania i zmiany własnej rzeczywistości.
Czytaj całość
 
KSRO - kontrolowana Samoregulacja Organizmu
- Klucz do swojego zdrowia i szczęścia...
Nasze ciało – doskonały mechanizm nastawiony na przetrwanie w każdych warunkach, samodoskonalenie i rozwój jest siedzibą Duszy i podporzadkowany jest naszym myślom i pragnieniom.
Czytaj całość
 
Fit-stress"?
Drżą Ci dłonie podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Szef wzywa Cię „na dywanik”, a Ty zaczynasz się jąkać? Bledniesz ze strachu zabierając głos? Brak Ci tchu, gdy urzędnik „skarbówki” oznajmia, że błędnie wypełniłeP PITa? A może jeszcze się uczysz i drętwiejesz na egzaminach? Robi Ci się zimno, gdy piszesz kolokwium lub sprawdzian? Garbisz się, jakbyś chciał schować się w mysią dziurę?
Czytaj całość
 
[Przeczytaj informacje organizacyjne]    

Nie zwlekaj, wypełnij formularz.
Nazwa kursu
Nazwa Firmy:
Imie:
Nazwisko:
Adres:
Tel.:
E-mail:
Pytania:
 
Kronika Akashy
Chcę być informowany o nowościach i promocjach.
Imię:
E-mail:
Posłuchaj wywiadu
Audycja z Siergiejem Litwinowem w radiu Czerwona Pigułka.
raczka.gif
Pobierz >>> (92MB)
i poleć znajomym.
Akceptujemy kupony
logo_bonus.jpg
Lyoness
Reklama


Copyright Akasha Sp. z o.o.
Advertisement