Strona Główna arrow Szkolenia arrow Szkolenia Otwarte arrow Weekend Andrzejkowy Akasha   english   german   czech
i Ty możesz widzieć bez okularów!
Menu główne
Strona Główna
O Nas
Terminarz
Szkolenia
Chodzenie po rozżarzonych węglach
Galeria Sztuki
Wydawnictwo
Kącik przyjaciół
Ogłoszenia
Mapa serwisu
e-Sklep
Gościmy
Odwiedza nas 8 gości
Galeria Sztuki
Galeria Akasha
Impresariat Akashy
Popularne
e-Wróżka 
Terminarz 
Antystres - BATna stres 
Praktyk NLP 
Firma Szkoleniowa Akasha 

Kontakt:
akasha@akasha.com.pl
Tel: (12) 656 16 52
Tel kom: 602 235 979
[więcej]
Weekend Andrzejkowy Drukuj Wyślij znajomemu
wrozby.jpgJeśli i Ty chcesz uchylić rąbka tajemnicy okrywającej to, co czeka ciebie i innych - spędź Andrzejkowy weekend z nami, a wkroczysz w świat starosłowiańskich technik prekognicyjnych i wróżbiarskich.
Poznasz rozmowy z ogniem i wróżenie z ognia, tradycyjne rytuały oczyszczające a także wróżenie ze spalonego papieru, z twarzy, dłoni, kart i fusów. Będą też typowo andrzejkowe wróżby i tańce na rozżarzonych węglach... Dowiesz się także, jak bliska współczesnej psychologii i nauce jest ludowa metoda zdejmowania uroków jajem.  Tego weekendu nie zapomnisz!

Co zaplanowaliśmy dla Ciebie?
W piątek wieczór wróżb
lanie wosku.jpgswieca.jpg  Jest taki dzień w roku, kiedy bez skrępowania mówimy o wróżbach i przyznajemy się, że lubimy wiedzieć, co nas czeka.....
Wieczór Andrzejkowy pozwala nam sięgnąć do tradycyjnych sposobów poznawania przyszłości, sprawdzania słuszności podejmowanych decyzji bądź dokonywania wyboru jednej z życiowych dróg. Kto z nas choć raz w życiu nie odczytywał znaków ukrytych w wosku zastygającym na wodzie (koniecznie lanym przez ucho od mosiężnego klucza!), z drżeniem serca nie obserwował igieł spadających na dno naczynia – czy połączą się na znak szczęśliwego związku z wybranym...
Ale są i takie wróżby, które znają tylko nieliczni, bo przez wieki były częścią wtajemniczenia znachorek i uzdrowicielek...

W sobotę warsztaty zdejmowania uroków jajem, a wieczorem - przejście po rozżarzonych węglach!
zdejmowanie_urokow_jajem.jpg Będziesz miał możliwość poznać metodę zdejmowania uroków jajem, opisaną przez Siergieja Litwinowa w książce z serii "Ludowe tradycje.."
Sam odkryjesz, w jak dużym stopniu współczesne metody pomocy psychologicznej mają analogie z tradycyjnymi metodami terapii i wróżbiarstwa wywodzącymi się z wierzeń ludowych.
Siergiej Litwinow pisze w tej książce m.in. że „Celem wróżenia jest określenie ukrytych głęboko w podświadomości pacjenta przyczyn powstałych problemów i możliwości ich rozwiązania. Patrząc na kształty pływającego w wodzie jajka, pacjent najczęściej sam potrafi zobaczyć swoje problemy z dystansu, bez emocjonalnego zaangażowania, jest w stanie doradzić sobie, jak całkiem obcej osobie, potrafi rozwiązać problem i znaleźć wyjście z sytuacji. Od wróżby nie oczekuje się konkretnej rady czy wskazówki, lecz przedstawienia możliwego przebiegu zdarzeń.”

zdj_jajko.jpg  Wróżenie z jajka robi się najczęściej tuż po zdjęciu uroku, który spowodował chorobę lub pojawienie się problemów. Obserwacja jajka wylanego do naczynia z wodą pozwala odczytać z nici białka ciągnących się od żółtka ku powierzchni, jakie są  ukryte obawy, lęki, schematy myślenia, plany, cele i marzenia pacjenta.
kulig.jpg
Płonący ogień,  przez który i Ty przejdziesz bosymi stopami! Tak spędzimy wieczór!
Ale przedtem -  poznasz magię ognia i sprawisz, by spłonęły w nim Twoje problemy.
W niedzielę - czas na odpoczynek i relaks.
   
201109131106_574.jpgzdejmowanie_jajem.jpgwylany wosk.jpg Spędź przedpołudnie tak jak lubisz - spacerując po górach albo na pobliskich basenach termalnych.

A jeśli zaciekawiło Cię zdejmowanie uroków jajem i chcesz na sobie sprawdzić jego skuteczność - możesz skorzystać z indywidualnego spotkania (za dodatkową opłatą - rezerwacja miejsca przy zgłoszeniu na kurs).
Czy wiesz, że nici z białka tworzą gęstą plątaninę wzorów - osoba doświadczona potrafi rozpoznać cały przebieg zdarzeń, a nawet czasem odczytać imię, rozpoznać twarze. Bywa też, że wzory traktuje się jak mapę zdrowotną. Można z niej odczytać, który z organów został zaatakowany i jakie są powiązania z innymi organami.
Od innych wróżb metodę tę odróżnia to, że interpretacji dokonuje sam pacjent, wyłącznie naprowadzany pytaniami. Zadaniem wróżącego jest tylko przedstawienie aspektów, których mogą dotyczyć poszczególne kształty.
Podobne relacje obserwujemy w przypadku stosowania procesów zaczerpniętych z najnowszych modeli psychoterapii np. NLP - neurolingwistycznego programowania, kiedy to terapeuta tylko pomaga osobie samodzielnie dotrzeć do istoty problemu i zmienić jego wagę na poziomie reakcji emocjonalnych, a tym samym go zlikwidować.

A więc w cenie Weekendu Andrzejkowego dostajesz:
 • warsztaty zdejmowania uroków jajem prowadzone przez Siergieja Litwinowa
 • uczestnictwo w rytuale przejścia po rozżarzonych węglach
 • wieczór wróżb andrzejkowych
 • 2 noce w pokojach dwuosobowych z łazienkami w Ośrodku Hyrny w Gliczarowie k/Zakopanego
 • 2 śniadania (sobota, niedziela)
 • 2 kolacje (piątek, sobota)
 • 2 obiady (sobota, niedziela)
 • parking
 • Wi-Fi
 • bilard, pilkarzyki, ping-pong
 • 2,5 godz. pobytu na basenie termalnym

Wyjątkowa szansa na wypoczynek, który będzie procentował!
 

Drukuj Wyślij znajomemu
 
[Przeczytaj informacje organizacyjne]    

Jestem zainteresowany kursem :
Nazwa kursu
Imie:
Nazwisko:
Adres:
Tel.:
E-mail:
Pytania:
 
Kronika Akashy
Chcę być informowany o nowościach i promocjach.
Imię:
E-mail:
Posłuchaj wywiadu
Audycja z Siergiejem Litwinowem w radiu Czerwona Pigułka.
raczka.gif
Pobierz >>> (92MB)
i poleć znajomym.
Akceptujemy kupony
logo_bonus.jpg
Lyoness
Reklama


Copyright Akasha Sp. z o.o.
Advertisement