Strona Główna arrow Szkolenia arrow Szkoła Terapii Naturalnych arrow Badania możliwości Akasha   english   german   czech
i Ty możesz widzieć bez okularów!
Menu główne
Strona Główna
O Nas
Terminarz
Szkolenia
Chodzenie po rozżarzonych węglach
Galeria Sztuki
Wydawnictwo
Kącik przyjaciół
Ogłoszenia
Mapa serwisu
e-Sklep
Gościmy
Odwiedza nas 6 gości
Galeria Sztuki
Galeria Akasha
Nasze czasopisma
 4_elixiry.gif
 Ezoteryk
 Psychologia w Biznesie

 
Impresariat Akashy
Popularne
e-Wróżka 
Terminarz 
Antystres - BATna stres 
Praktyk NLP 
Firma Szkoleniowa Akasha 

Kontakt:
akasha@akasha.com.pl
Tel: (12) 656 16 52
Tel kom: 602 235 979
[więcej]
Badania Możliwości Drukuj Wyślij znajomemu

Badania możliwości oddziaływania na przedmioty i ludzi zarówno w kontakcie bezpośrednim jak i na odległość.


Badania widma aury Kirliana
badanie mozliwosci, widma Kirlana


Informacje o urządzeniu:

Fluorescence Spektrophotometer
Fluorosecence Spektrophometer

wykorzystywany do rejestracji zmian w świeceniu koronowym osób i przedmiotów w polu wysokiej częstotliwości. Impulsy są wywoływane generatorem typu Tesli. Emiter generatora umieszczony jest w zaciemnionej komorze spektrofotometru. Wyniki badań są zapisywane w postaci pików na papierze rejestracyjnym.

Spektrofotometr fluorescencyjny (służący pierwotnie do badań fluoroscencji) został zaadaptowany do badania aury (do urządzenia dorobiony został generator prądu wysokiego napięcia – 20 000 V wysokiej częstotliwości, dodatkowo wykonano specjalne połączenie w celu wprowadzenia do komory aparatu odpowiedniej przystawki). W oparciu o elektrofotografię (tzw. efekt kirlianowski) zmodyfikowano aparaturę w taki sposób, aby nie fotografowała wyładowań koronowych, lecz rejestrowała ich widmo.

Zakres rejestrowanego widma jest dość szeroki, od dalekiego nadfioletu (długość fali około 180 nanometrów), poprzez całe pasmo ultrafioletu i poprzez całe pasmo widzialne, aż do podczerwieni (długość fali około 1020 nanometrów).


Co się bada?

Bada się najpierw widmo świecenia wyładowań koronowych uziemionej spirali platynowej (badanie wzorcowe), potem widmo świecenia palców wskazujących obu rąk osoby badanej (badanie zasadnicze) i jako opcja - widmo świecenia przedmiotów (np. wosk).

Świecenie powstaje dzięki umieszczeniu palców lub przedmiotów w polu wysokiej częstotliwości o wysokim napięciu (taki prąd nie powoduje porażeń, wyczuwa się tylko lekkie mrowienie).


Przebieg badania:

Do komory aparatu, na jego oś optyczną wprowadza się palec; spoczywa on na szklanej płytce, pod którą jest elektroda podłączona do generatora. Włącza się wysokie napięcie, wówczas wyładowania koronowe powstają wokół palca i tworzy się jakby iskra elektryczna. W trakcie trwania wyładowań monochromator automatycznie przesuwa się od ultrafioletu aż do podczerwieni. Na wykresie odczytuje się intensywność świecenia w zależności od długości fali. Intensywność promieniowania mierzona jest amplitudą tzw. „pików”. Badanie trwa około godziny, a analiza wykresu widma niesie ze sobą więcej informacji niż sama fotografia aury.

Wzorzec

Żeby ustalić podstawowy wykres widma świecenia, w stosunku do którego zostaną poprowadzone inne badania, został przyjęty WZORZEC.

Za wzorzec przyjęto widmo świecenia uziemionej spirali platynowej (ze względu na niezmienność powierzchni metalu, nieaktywnej dla reakcji z atmosferą).

Reszta badań jest weryfikowana w stosunku do świecenia wzorca.

  Analiza Aury wzorzec


Opis pojęć:

AURA

jest to promieniowanie występujące wokół organizmów i przedmiotów, nazywane również emanacją, aureolą, polem energetycznym lub energetyczną otoczką.  Przejawia się jako mglista poświata widoczna „gołym okiem” wyłącznie przez osoby szczególnie wrażliwe. Zjawisko to nie jest statycznym obrazem, jak np. w przypadku prześwietlenia rentgenowskiego, lecz ulega szybkim i dynamicznym zmianom. więcej>>

CZAKRAMY

Czakramy to swego rodzaju węzły łączące ciało energetyczne z fizycznym, główne ośrodki przetwarzania energii witalnej, stanowiące połączenie z energiami otaczającego środowiska (według filozofii Wschodu). Są to centra energetyczne, utożsamiane w medycynie zachodniej z głównymi gruczołami dokrewnymi i splotami nerwowymi. Za ich pośrednictwem odbywa się wymiana i przepływ życiowych energii.  więcej>>

ZNACZENIE KOLORÓW

PÓŁKULE

Przy badaniu wykresów zwraca się uwaga na dominacje świecenia lewej lub prawej ręki, co świadczy o większym pobudzeniu przeciwległej półkuli mózgu (badania lewej ręki wykazuję stan prawej półkuli, wykres z prawej ręki – lewej półkuli). więcej>>

 
WARUNKI PRZEPROWADZENIA BADANIA: Dla kogo, ceny... 

Drukuj Wyślij znajomemu
 
Kronika Akashy
Chcę być informowany o nowościach i promocjach.
Imię:
E-mail:
Posłuchaj wywiadu
Audycja z Siergiejem Litwinowem w radiu Czerwona Pigułka.
raczka.gif
Pobierz >>> (92MB)
i poleć znajomym.
Akceptujemy kupony
logo_bonus.jpg
Lyoness
Reklama


Copyright Akasha Sp. z o.o.
Advertisement