Strona Główna arrow Wydawnictwo arrow O książkach Akasha   english   german   czech
i Ty możesz widzieć bez okularów!
Menu główne
Strona Główna
O Nas
Terminarz
Szkolenia
Chodzenie po rozżarzonych węglach
Galeria Sztuki
Wydawnictwo
Kącik przyjaciół
Ogłoszenia
Mapa serwisu
e-Sklep
Gościmy
Odwiedza nas 4 gości
Galeria Sztuki
Galeria Akasha
Nasze czasopisma
 4_elixiry.gif
 Ezoteryk
 Psychologia w Biznesie

 
Impresariat Akashy
Popularne
e-Wróżka 
Terminarz 
Antystres - BATna stres 
Praktyk NLP 
Firma Szkoleniowa Akasha 

Kontakt:
akasha@akasha.com.pl
Tel: (12) 656 16 52
Tel kom: 602 235 979
[więcej]
O naszych książkach Drukuj Wyślij znajomemu
Nina Grella, Siergiej Litwinow
"WIDZĘ BEZ OKULARÓW"
Szansa poprawy wzroku w domowych warunkach Przystępnie przedstawiony zestaw zasad i technik stosowanych na kursach "Sztuka Świadomego Widzenia". Książka opisuje jak zmienić niektóre ze swoich przyzwyczajeń w codziennym życiu, aby poprawić wzrok lub całkiem pozbyć się takich wad jak zez, astygmatyzm, krótko i dalekowzroczność.

KUP TERAZ!
 

William H. Bates "LEPSZY WZROK BEZ OKULARÓW METODĄ BATESA"

Bates - światowy autorytet w reedukacji widzenia"Lepszy wzrok bez okularów metodą Batesa" jest książką, która pozwala zrozumieć, że można poprawić wzrok i - co ważniejsze - uczy, jak to osiągnąć. Jest to podręcznik dla wszystkich trenerów i terapeutów zajmujących się problemami ze wzrokiem.

KUP TERAZ!


Robert Michael Kaplan "ZAPOMNIJ O OKULARACH - naturalne metody poprawy widzenia"
Widzieć i patrzeć - dwa style życia. Zmieniając myślenie - poprawiasz wzrok!Książka ta pomoże ci:
poprawić wzrok twoich dzieci; polepszyć twoje życie zawodowe i bardziej cieszyć się swoim czasem wolnym; nauczyć się specjalnych metod uzdrawiania w takich schorzeniach jak jaskra, zaćma, zapalenie tęczówki, degeneracja plamki żółtej, odwarstwienie siatkówki i wady rogówki, nauczyć się technik zapobiegających występowaniu ujemnych skutków przeciążenia oczu takich jak swędzenie i pieczenie powiek, zawroty i bóle głowy, zmęczenie.

KUP TERAZ!

Meir Schneider "JOGA dla twoich OCZU"
Kompletny zestaw pomocy do ćwiczeń wzroku opracowany na podstawie doświadczeń własnych Meira Schneidera - niewidomego od urodzenia.
Otrzymanie prawa jazdy i prowadzenie auta bez okularów wykraczało poza granice jego marzeń - ale stało się rzeczywistością.
W jaki sposób to osiągnął - uczy także innych poprzez ćwiczenia zaprezentowane w tym zestawie (kaseta video, książka, tablica i kartki do ćwiczeń). Mamy nadzieję, że pomoże on także i Tobie w odzyskaniu dobrego wzroku.  KUP TERAZ!

[więcej o książce]

Roger Cole "Cud życia, cud umierania"
Cud życia, Cud umierania Czy naprawdę w człowieku jako ostatnia powinna umrzeć nadzieja?
Na ile świadomość umierania pomaga ludziom w uporządkowaniu spraw prawnych i osiąganiu spokoju psychicznego? Możliwość godnego umierania stanowi wciąż nierozwiązany problem. Gdyby okazywano więcej troski w walce z bólem nie istniałby problem eutanazji, ponieważ nieuleczalnie chorzy nie błagaliby o śmierć. Nic tak nie upokarza godności człowieka jak ból.
Autor będąc lekarzem onkologiem posiada również wielką intuicję psychologiczną zezwalającą na mistrzowskie nawiązywanie dobrych kontaktów z chorym w najtrudniejszych momentach życia. Książka stanowi źródło refleksji i przemyśleń zwłaszcza dla lekarzy geriatrów i onkologów (Jerzy Oleszkiewicz)
 
KUP TERAZ!

Dadi Janki "TOWARZYSZ BOGA"
Dadi Janki - duchowy lider nowych czasów - to kobieta -mędrzec... To kobieta, która dzięki zrozumieniu prawd duchowych osiągnęła osobisty spokój i wielką siłę. W świecie stojącym na krawędzi chaosu Dadi Janki odkryła własny świat równowagi
i harmonii. Na całym świecie znana jest jako wspaniały nauczyciel i mentor, niestrudzenie służący inspiracją tym, którzy poszukują spokoju
i harmonii w swoim sercu i w swojej ojczyźnie. Z miłością nawołuje ludzi wszystkich wyznań i ścieżek życia do dochowania wiary swemu duchowemu „ja"
i do odegrania własnej niepowtarzalnej roli w wielkim dramacie tworzenia przyszłości świata - świata, który byłby godzien następnych pokoleń. Dadi Janki wzywa nas do zrealizowania własnego potencjału.

KUP TERAZ!

Siergiej Litwinow "Zdejmowanie uroków jajem"
Książka z serii "Ludowe tradycje, wierzenia i metody terapii" wprowadza w świat terapii ludowej, przedstawiając historię i współczesne naukowe badania dotyczące jednej z najbardziej skutecznych i szeroko stosowanych metod „odczyniania uroków".

[więcej o książce]

KUP TERAZ !

Nils Bjorn Kvastad "Przesąd? Zjawiska paranormalne w Biblii i literaturze staroskandynawskiej"
Tłumaczenie: Jerzy Prokopiuk

Rzetelna próba zbadania rzekomych przesądów i zjawisk paranormalnych w sposób racjonalny. Kompendium wiedzy bogate w przykłady zaczerpnięte z Biblii i sag nordyckich zainteresuje zarówno sceptyków wątpiących w zjawiska paranormalne, jak i tych, którzy sami ich doświadczają.

KUP TERAZ!

Jerzy Prokopiuk "Dzieje Magii"

"Dzieje Magii" Ezoteryka, a wiec także magia jest nie tylko rdzeniem religii, ale także siłą napędową rozwoju człowieka w sensie zarówno indywidualnym, jak i społecznym. Dzieło Jerzego Prokopiuka obejmuje przegląd form, jakie przybierała Magia w różnych czasach i kulturach stanowiąc tym samym przebogate i unikatowe źródło wiedzy.

KUP TERAZ!

Ken Page "Droga świadomego życia"

Książka odpowiada na kluczowe pytanie: "Dlaczego jestem tu na Ziemi?" Proste i szczere, czasem zaskakujące odpowiedzi Kena Page, oferują przejrzyste techniki i ćwiczenia prowadzące po fascynującej drodze odkrywania siebie.

KUP TERAZ!

Sylwester Rychlik "INDIE"
"Indie" są drugą poetycką próbą uchwycenia wrażeń, doświadczeń, refleksji inspirowanych duchowością tego niezwykłego kraju. Jest to swoista "opowieść"
o poszukiwaniu drogi do samego siebie,
o doskonaleniu swojego życia, o otwieraniu się na stawanie się lepszym człowiekiem. Uzupełnieniem sązdjęcia będące zapisem podróży autora do Radżastanu, gdzie znalazł wiele wspaniałych miejsc i spotkał niezwykłych ludzi.

KUP TERAZ!

Janina Kraupe "METAMORFOZY" - Cykl medytacyjny
Wizualizacja transformacji ducha inspirowana filozofią Steinera. Komplet reprodukcji i wiersze"Metamorfozy" - Reprodukcje osiemnastu grafik którym towarzyszą krótkie teksty, sygnalizujące symbolikę cyklu "Metamorfoz", przybliżają przez sam fakt wizualizacji świat energii ukrywających się poza planem materialnym - są więc też magicznym przywołaniem sił, o których opowiadają.

KUP TERAZ!

Galeria Akasha oferuje w sprzedaży wysyłkowej także oryginały grafik prof. Janiny Kraupe z cyklu "Metamorfozy"


"CONTEMPORARY ART"

Pocztówki. Sztuka piękna i niestandardowa - młodzi, awangardowi, szokujące Kierując się nadzieją, że zakorzeni się zwyczaj wykorzystywania dzieł sztuki współczesnej przy ilustrowaniu czasopism i książek, podjęliśmy próbę stworzenia dynamicznie rozwijającego się zbioru reprodukcji współczesnego malarstwa przedstawianego w galeriach Polski i popularyzacji sztuki poprzez publikacje użytkowe - pocztówki, kalendarze, plakaty i in.

Większość reprodukcji pochodzi ze zbiorów Galerii Akasha.
KUP TERAZ!

Marek Sztomberski "31 opowieści"
31 opowieści Opowieści towarzyszą ludziom od tysięcy lat. Dzięki nim ludzie uczą się, dzielą doświadczeniami i nowymi ideami. Ta książka jest zbiorem właśnie takich opowieści, historii, które pozwalają spojrzeć na życie z innej perspektywy, które pokazują nowe możliwości, uczą i inspirują, skłaniają do myślenia i podjęcia wysiłku, by zmienić coś w życiu.

KUP TERAZ!

Praca Zbiorowa "Mel vitae"
melvitae.jpg To było niezwykłe wydarzenie... Przyjaciele, uczniowie, a także znajomi, zebrali się, aby wyrazić swój szacunek dla niezależnego i twórczego sposobu bycia w kulturze. Nie dla abstrakcyjnej niezależności i twórczości, ale dla konkretnej, wcielonej w Jerzego Prokopiuka. „Wcielonej” - znaczy dynamicznej, walczącej o siebie samą, napotykającej i przekraczającej przeszkody. Przeszkody - tak zewnętrzne, jak i wewnętrzne. W dniu 5 VI 2006 Jerzy Prokopiuk skończył 75 lat.
Książka zawiera zarówno teksty wygłoszone na uroczystości i prezentujące różne aspekty działalności Jerzego Prokopiuka jak i nowe teksty Jubilata dotąd niepublikowane.

SPIS TREŚCI
KUP TERAZ!
Drukuj Wyślij znajomemu
 
Kronika Akashy
Chcę być informowany o nowościach i promocjach.
Imię:
E-mail:
Posłuchaj wywiadu
Audycja z Siergiejem Litwinowem w radiu Czerwona Pigułka.
raczka.gif
Pobierz >>> (92MB)
i poleć znajomym.
Akceptujemy kupony
logo_bonus.jpg
Lyoness
Reklama


Copyright Akasha Sp. z o.o.
Advertisement