Strona Główna Akasha   english   german   czech
i Ty możesz widzieć bez okularów!
Menu główne
Strona Główna
O Nas
Terminarz
Szkolenia
Chodzenie po rozżarzonych węglach
Galeria Sztuki
Wydawnictwo
Kącik przyjaciół
Ogłoszenia
Mapa serwisu
e-Sklep
Gościmy
Odwiedza nas 5 gości
Galeria Sztuki
Galeria Akasha
Impresariat Akashy
Popularne
e-Wróżka 
Terminarz 
Antystres - BATna stres 
Praktyk NLP 
Firma Szkoleniowa Akasha 

Kontakt:
akasha@akasha.com.pl
Tel: (12) 656 16 52
Tel kom: 602 235 979
[więcej]
Hania o kursie Hipnoza i KSRO Drukuj Wyślij znajomemu
Kochani!
To była niezwykła i pouczająca przygoda, do której chcę Was zachęcić.
Wróciłam z Zakopanego, gdzie uczestniczyłam w tygodniowym kursie Akashy, prowadzonym przez Siergieja Litwinowa, pt. Hipnoza i Kontrolowana Samoregulacja Organizmu (w skrócie KSRO).

Program kursu zapowiadał wiele atrakcji dodatkowych, jak to w Zakopanem zimą (narty, wycieczki, wieczory przy kominku, kąpiele w termach, dobra kuchnia, itp.), lecz dla nas, uczestników kursu, najciekawszą rozrywką były zajęcia szkoleniowe.

Ten, kto bywał na kursach prowadzonych przez Siergieja Litwinowa, wcale się temu nie zdziwi. Wystarczy więc, że odniosę się do samego przebiegu tego interesującego szkolenia.

Nie zawsze łatwo jest porozumieć się z innymi osobami. Niekiedy barierę stanowi niemożność porozumienia się z samym sobą. Brak zrozumienia powoduje konflikty, wywołuje napięcia, na dłuższą metę prowadzi do choroby. Jest więc potrzeba poszukiwania i odnalezienia najlepszych sposobów komunikowania się z innymi, a także z samym sobą. I my właśnie mieliśmy na początek nauczyć się takich sposobów. 
W tym celu uczyliśmy się i ćwiczyliśmy:
- diagnozowanie przykładowej sytuacji (konflikt, blokada komunikacji, i in.) i sformułowanie sposobu i/lub celu zmierzającego do osiągnięcia porozumienia lub samouświadomienia,
- badanie i ustalanie najlepszego kanału percepcji osoby
- poszukiwanie zdań i zwrotów językowych najłatwiejszych do przyjęcia sugestii przez odbiorcę

W tym momencie mogliśmy przystąpić do etapu wprowadzania siebie samych lub siebie nawzajem w trans, czyli odmienny stan świadomości, umożliwiający jeszcze głębszą, skuteczniejszą komunikację. W tym celu należało najpierw oswoić się z transem, nauczyć się rozpoznawać go, poznać jego fazy oraz zasady postępowania. Następnie dla konkretnej osoby i jej sytuacji (osobistej, zawodowej, zdrowotnej, czy innej) należało obmyślić i zrealizować plan transu, prowadzący do osiągnięcia omówionego z nią celu, którym mogło być na przykład poprawienie sytuacji tej osoby w zamierzonym kierunku.

Należało zatem wykonać następujące zadania:
- omówienie z wybraną osobą sytuacji docelowej i obmyślenie kolejnych faz transu,
- staranne sformułowanie sugestii, umożliwiające zrealizowanie zamierzonego celu,
- dostosowanie wypowiedzi  do właściwości kanałów percepcji osoby, aktywnych w czasie transu.

To Już Nie Były Ćwiczenia, To Się Działo Naprawdę!!!
Uzdrawianie na różne sposoby, uwalnianie od nałogów, terapia kręgosłupa, wędrówki na linii czasu, przenoszenie się w przeszłość, przenoszenie się w przyszłość, odmładzanie (nikt nie chciał się postarzać), a nawet modyfikacja zachowań i przekonań - wszystko dostępne, do wyboru, do koloru, gratis z kokardką, uwaga, reklamacji nie uwzględnia się - żarty na bok, to nie był występ. Tu kina nie było.
Tu było pełne skupienie, dążenie do perfekcji, u niektórych nieporadne, ale szczere. A wszystko to po części zanurzone w aurze niezwykłych stanów świadomości, odkrywanych tajemnic samopoznania, z nieustającą ciekawością i emocjonalnym zaangażowaniem wszystkich uczestników zajęć.
Niezapomniane widoki twarzy osób w stanie transu, poszerzona świadomość…

Dziękuję.
Hania.
Drukuj Wyślij znajomemu
 
Kronika Akashy
Chcę być informowany o nowościach i promocjach.
Imię:
E-mail:
Posłuchaj wywiadu
Audycja z Siergiejem Litwinowem w radiu Czerwona Pigułka.
raczka.gif
Pobierz >>> (92MB)
i poleć znajomym.
Akceptujemy kupony
logo_bonus.jpg
Lyoness
Reklama


Copyright Akasha Sp. z o.o.
Advertisement