Strona Główna Akasha   english   german   czech
i Ty możesz widzieć bez okularów!
Menu główne
Strona Główna
O Nas
Terminarz
Szkolenia
Chodzenie po rozżarzonych węglach
Galeria Sztuki
Wydawnictwo
Kącik przyjaciół
Ogłoszenia
Mapa serwisu
e-Sklep
Gościmy
Odwiedza nas 5 gości
Galeria Sztuki
Galeria Akasha
Impresariat Akashy
Popularne
e-Wróżka 
Terminarz 
Antystres - BATna stres 
Praktyk NLP 
Firma Szkoleniowa Akasha 

Kontakt:
akasha@akasha.com.pl
Tel: (12) 656 16 52
Tel kom: 602 235 979
[więcej]
Informacje organizacyjne o szkoleniach dla firm Drukuj Wyślij znajomemu

Nasze szkolenia, treningi i kursy każdorazowo dostosowywane są do potrzeb, preferencji i możliwości naszych Zamawiających.

Przedstawione programy są ramowym zakresem tematów poruszanych w obrębie poszczególnych bloków, mogą one ulegać modyfikacjom i łączeniu w zależności od zgłaszanych sugestii i oczekiwań Firmy.

Czas trwania zajęć, formy realizacji, ćwiczenia dobierane są tak, by uzyskać zamierzone efekty oraz w pełni wykorzystać możliwości uczestników i skłonić ich do aktywnego udziału.

Sposób realizacji:

Zajęcia składają się z niezbędnej wiedzy teoretycznej, główny nacisk kładziemy jednak na nabywanie umiejętności praktycznych, przydatnych w konkretnych sytuacjach. Dominującą formą jest z jednej strony prezentacja i pokaz technik z udziałem uczestników szkolenia, a z drugiej ćwiczenia warsztatowe, pozwalające je opanować i utrwalić. W niektórych warsztatach wykorzystywane jest nagrywanie na wideo reakcji i zachowań przed treningiem i porównywanie ich z modyfikacją uzyskaną w rezultacie treningu. Pozwala to na uświadomienie uczestnikom ich reakcji odruchowych oraz modelowanie sytuacji.

Szkolenia odbywają się w otwartej, przyjaznej atmosferze, znaczna część technik jest prezentowana w formie zabaw, a tym samym całe szkolenie dodatkowo spełnia także funkcję integracyjną dla uczestniczącego w nim zespołu.

Stosowane techniki i poznane umiejętności mogą być także wykorzystywane przez uczestników na płaszczyźnie prywatnej dla poprawy np. relacji z otoczeniem, co skutkuje zwykle także zauważalną korzystną zmianą atmosfery w pracy.

Metody:

Trening prowadzony jest metodami edukacji interaktywnej, co oznacza, że bloki wymagające aktywnej pracy wszystkich uczestników, wykorzystania swego doświadczenia i potencjału dominują nad wykładem, ponieważ celem zajęć jest wykształcenie konkretnych umiejętności pozwalających na efektywniejsze działanie w życiu zawodowym i osobistym.

Miejsce:

Szkolenia realizujemy w pomieszczeniach Zleceniodawców, własnych salach szkoleniowych lub w wynajętych ośrodkach. Jest to uzależnione od możliwości Zleceniodawców i potrzeb konkretnych treningów.

Preferujemy formę wyjazdową, pozwalającą na oderwanie uczestników od pracy i od obowiązków rodzinnych oraz pełną koncentrację na przebiegu treningu.

Na szkolenia wyjazdowe wybieramy miejsca o dobrej atmosferze, sprawdzone i atrakcyjnie położone.

Czas:
W większości szkoleń preferowane są zajęcia co najmniej dwudniowe. Czas uzależniony jest od spoistości grupy i jej integracji oraz od zakresu tematycznego szkolenia. W wariancie podstawowym - ograniczającym się do prezentacji wybranych tematów i przećwiczenia niektórych z nich może to być także szkolenie jednodniowe. Z założenia jednodniowe są treningi Komputer i wzrok stanowiące część większego programu kursu korekcji wad wzroku.
Liczebność grupy:
Preferowane są grupy co najmniej kilkunastoosobowe, pozwalające na zmianę partnerów do ćwiczeń. Nie ma ograniczeń co do maksymalnej wielkości grupy.
[Zamawiam dla Firmy] [Zapis na listę zainteresowanych]
Drukuj Wyślij znajomemu
 
Kronika Akashy
Chcę być informowany o nowościach i promocjach.
Imię:
E-mail:
Wideokonsultacje
Posłuchaj wywiadu
Audycja z Siergiejem Litwinowem w radiu Czerwona Pigułka.
raczka.gif
Pobierz >>> (92MB)
i poleć znajomym.
Akceptujemy kupony
logo_bonus.jpg
Lyoness
Reklama


Dla Klimatu - Przeciw  Ubóstwu

Copyright Akasha Sp. z o.o.
Advertisement